1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
m3nka
Последна активност:
11 oктомври 2019 во 13:26
Зачленет:
15 Септември 2008
Мислења:
120
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
200

Сподели

m3nka

Intern

m3nka последен пат беше виден (како):
11 oктомври 2019 во 13:26