1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
m1st3r.0
Последна активност:
8 Април 2014
Зачленет:
9 Јули 2012
Мислења:
99
Допаѓања:
12
Поени од трофеи:
30
Пол:
Машко

Сподели

m1st3r.0

Intern, Машко

m1st3r.0 последен пат беше виден (како):
8 Април 2014