1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
m0nster
Последна активност:
6 Април 2020
Зачленет:
9 Декември 2008
Мислења:
17
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
165
Роденден:
17 Јуни 1987 (Возраст: 32)

Сподели

m0nster

Intern, 32

m0nster последен пат беше виден (како):
6 Април 2020