1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
m@rT1n
Последна активност:
23 oктомври 2019 во 22:14
Зачленет:
3 Април 2009
Мислења:
30
Допаѓања:
19
Поени од трофеи:
180

Сподели

m@rT1n

Intern

m@rT1n последен пат беше виден (како):
23 oктомври 2019 во 22:14