1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Luxus
Последна активност:
12 ноември 2019
Зачленет:
28 Април 2012
Мислења:
10
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
60

Ги следи 2

Роденден:
23 Јули 1990 (Возраст: 29)

Сподели

Luxus

Intern, 29

Luxus последен пат беше виден (како):
12 ноември 2019