1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Трофеи освоени од lunatik

 1. 5
  Доделено: 1 Декември 2019

  Прво мислење

  Постирај едно мислење на форумот

 2. 50
  Доделено: 1 Јуни 2017

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!