1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
lunatik
Последна активност:
3 Декември 2019 во 08:08
Зачленет:
18 Март 2012
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55
Пол:
Машко
Роденден:
22 Јуни 1985 (Возраст: 34)

Сподели

lunatik

Intern, Машко, 34

lunatik последен пат беше виден (како):
3 Декември 2019 во 08:08