1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Lulzim
Последна активност:
5 Мај 2015
Зачленет:
25 Април 2015
Мислења:
13
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
22 Септември 1987 (Возраст: 32)

Сподели

Lulzim

Intern, Машко, 32

Lulzim последен пат беше виден (како):
5 Мај 2015