1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
lukanoski
Последна активност:
18 Февруари 2020 во 11:47
Зачленет:
9 Август 2010
Мислења:
39
Допаѓања:
10
Поени од трофеи:
70

Ги следи 1

Сподели

lukanoski

Intern

lukanoski последен пат беше виден (како):
18 Февруари 2020 во 11:47