• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од ludvig

  1. L

    Кодиран клуч

    За клучеви закон е клучар Врангаловски во ченто. И да проследам една информација што ја гледам на другите форуми за клучарот од трговскиот центар Бисер во населба Аеродром дека многу муштерии биле измамени, па дури и во полиција се жалеле...
На врв Дно