• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Lord1

  1. L

    Kонфигурација

    Здраво до сите на форумов!!! До сега бев само читател на форумов и сум доста задоволен од содржините кои ги нуди,особено од членовите кои се трудат да помогнат на секој начин.Па затоа решив да побарам совет околу составувањето на новата конфигурација и се надевам ќе го добијам. Изминативе 5 до...
На врв Дно