1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Lollipop505
Последна активност:
8 Април 2020
Зачленет:
26 Април 2016
Мислења:
18
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
20

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
8 Септември 2000 (Возраст: 19)

Сподели

Lollipop505

Intern, Машко, 19

Lollipop505 последен пат беше виден (како):
8 Април 2020