1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
lokica
Последна активност:
28 Јануари 2016
Зачленет:
5 Јануари 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Ги следи 4

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
11 Декември 1982 (Возраст: 37)

Сподели

lokica

Intern, Машко, 37

Prodavam ip telefon Cisco, i telefonska centrala Panasonik info 078 312 030 23 Јануари 2016

lokica последен пат беше виден (како):
28 Јануари 2016