1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
logikmkd
Последна активност:
22 Декември 2018
Зачленет:
9 Септември 2009
Мислења:
4
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
65

Сподели

logikmkd

Intern

logikmkd последен пат беше виден (како):
22 Декември 2018