1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Logic
Последна активност:
28 Март 2020 во 18:34
Зачленет:
15 oктомври 2011
Мислења:
158
Допаѓања:
14
Поени од трофеи:
70

Ги следи 1

Сподели

Logic

Intern, од Кај памела андерсон :)

:) 18 Јануари 2013

Logic последен пат беше виден (како):
28 Март 2020 во 18:34