1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Locutus
Последна активност:
2 Февруари 2011
Зачленет:
18 Април 2007
Мислења:
40
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Сподели

Locutus

Intern

Locutus последен пат беше виден (како):
2 Февруари 2011