1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
loc geek
Последна активност:
26 Јануари 2020 во 20:15
Зачленет:
21 Јуни 2015
Мислења:
147
Допаѓања:
52
Поени од трофеи:
70

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
29 Септември 1997 (Возраст: 22)
Локација:
Radovis

Сподели

loc geek

Gaining Experience, Машко, 22, од Radovis

loc geek последен пат беше виден (како):
26 Јануари 2020 во 20:15