1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ljupco36
Последна активност:
12 Септември 2019
Зачленет:
6 Февруари 2015
Мислења:
13
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
10

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
2 Февруари 1971 (Возраст: 49)

Сподели

ljupco36

Intern, Машко, 49

ljupco36 последен пат беше виден (како):
12 Септември 2019