1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ljupco.bitola
Последна активност:
24 Мај 2020
Зачленет:
10 ноември 2009
Мислења:
19
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
170

Ги следи 1

Роденден:
13 Декември 1966 (Возраст: 53)

Сподели

ljupco.bitola

Intern, 53

ljupco.bitola последен пат беше виден (како):
24 Мај 2020