1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Ljupak
Последна активност:
23 Февруари 2020 во 16:52
Зачленет:
6 Април 2012
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
50
Пол:
Машко
Роденден:
4 Декември 1978 (Возраст: 41)

Сподели

Ljupak

Intern, Машко, 41

Ljupak последен пат беше виден (како):
23 Февруари 2020 во 16:52