1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
liveratorium
Последна активност:
15 Март 2013
Зачленет:
24 Септември 2011
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5

Следачи 1

Сподели

liveratorium

Intern

liveratorium последен пат беше виден (како):
15 Март 2013