1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
LittleAnthony
Последна активност:
31 Мај 2020 во 15:14
Зачленет:
26 Март 2016
Мислења:
6
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко

Сподели

LittleAnthony

Intern, Машко

LittleAnthony последен пат беше виден (како):
31 Мај 2020 во 15:14