1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by Litajko

 1. Litajko
 2. Litajko
 3. Litajko
 4. Litajko
 5. Litajko
  Некој да ја продава Watchdogs ?
  Мислење од: Litajko, 16 Февруари 2015 Во форумот: Конзоли
 6. Litajko
  Мислење на профил

  Шиткаш некои игри за Пс4?

  Шиткаш некои игри за Пс4?
  Пост на профил од Litajko за xaser, 11 Февруари 2015