1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Litajko's Recent Activity

 1. Litajko одговори на темата Лајт гејминг 800 евра.

  Еве Аcer Nitro 5 za 740chf AMD Ryzen 5 2500U 8gb Ram Rx560x Ssd 512gb

  27 Март 2020 во 13:11
 2. Litajko одговори на темата Лајт гејминг 800 евра.

  Па затоа сум овде барам некој предлог до кај 800 евра, не сум хард кор гејмер само барам нешто да си ги пополнам деновите во карантин...

  26 Март 2020 во 16:52
 3. Litajko одговори на темата Лајт гејминг 800 евра.

  Не живеам во Македонија, но благодарам.

  26 Март 2020 во 09:16
 4. Litajko започна нова тема:

  Лајт гејминг 800 евра

  Здраво, доколку може препорака за лајт гејминг лап топ до 800 евра. Моментално размислувам за lenovo idea pad l340 со I7 9750h 16gb ddr4...

  Форум: Преносни компјутери и таблети

  25 Март 2020 во 16:17