1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Litajko
Последна активност:
10 Мај 2020
Зачленет:
1 Декември 2014
Мислења:
32
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Роденден:
5 ноември 1991 (Возраст: 28)

Сподели

Litajko

Intern, Машко, 28

Litajko последен пат беше виден (како):
10 Мај 2020