1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Регистрирани членови

Ова е листа на сите регистрирани членови на IT.mk | Форум.

 1. -Maverick-

  Intern, Машко, 33
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  60
 2. -NightFury

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  10
 3. -RoWiGeN-

  Intern, Машко, 25
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 4. -SLIM-

  Intern, Машко, 25
  Мислења:
  43
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  60
 5. -vd-

  Intern
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 6. -Vrcak-

  Intern, 36
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 7. -ТОНИ-

  Intern, Машко, 43
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 8. . . .

  Intern, Машко, 26
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 9. .....d.....

  Intern, Машко, 36
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 10. ..::Toni::..

  Intern, 27
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 11. .exe

  Intern
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  0
 12. .Fly.

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  5
 13. .kiko

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  10
 14. .n3do.

  Intern, Машко, 27
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 15. /etc/

  Intern, Машко, 30
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  50
 16. /igor

  Intern, Машко, 35
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  10
 17. 007

  Intern
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  5
 18. 007Milla

  Intern, 30
  Мислења:
  70
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 19. 00Checkmate00

  Intern, Машко, 22
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  5
 20. 01010

  Intern
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  20