1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Регистрирани членови

Ова е листа на сите регистрирани членови на IT.mk | Форум.

 1. **Kire**

  Intern, Машко, 33
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 2. *1_dete_od_bt*

  Intern
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 3. *aLeKsAnDrA*

  Intern
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 4. *Ana*

  Intern, Женско, 31
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 5. *Cryptex*

  Intern, Машко
  Мислења:
  67
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  10
 6. *Dado*

  Intern
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  50
 7. *[email protected]@N*

  Intern, Машко, 42
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  10
 8. *gordana*

  Intern, Женско, 40
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 9. *Katalonec*

  Intern
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 10. *NTL*

  Intern
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 11. *ViKtOr*

  Intern, Машко, 27
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 12. *Vlay_MarkomaN*

  Intern, Машко, од skopje
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  5
 13. *zare*

  Intern
  Мислења:
  14
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 14. *Георги

  Intern, Машко, 26
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 15. ++DarkAngel++

  Intern, 23
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  65
 16. --dukadin--

  Intern, Машко, 30
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  10
 17. -={K-O-R-U-N}=-

  Practice makes perfect, Машко, 32, од Скопје
  Мислења:
  1,613
  Допаѓања:
  1,708
  Поени од трофеи:
  502
 18. -Ata-

  Gaining Experience
  Мислења:
  117
  Допаѓања:
  117
  Поени од трофеи:
  277
 19. -bubi-

  Intern
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 20. -echo-

  Gaining Experience
  Мислења:
  100
  Допаѓања:
  83
  Поени од трофеи:
  220