1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
liljanan
Последна активност:
19 Јануари 2017
Зачленет:
23 Април 2009
Мислења:
2
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
60

Сподели

liljanan

Intern

liljanan последен пат беше виден (како):
19 Јануари 2017