• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од lfc_f

  1. L

    Универзитет за Информатички Технологии – Охрид

    А како треба да биде наречен проректорот ако не Vise Rector? :zbunet3:
На врв Дно