• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од leverkusen

 1. L

  Driver za Toshiba satellite L450-172

  drugar samo sto go najdov eve ti go i so sreca da go koristis http://aps2.toshiba-tro.de/wlan/?page=downloads
 2. L

  Driver za Toshiba satellite L450-172

  eeeeeee prijatel i ja go imam istito lap top i istiot problem kako tebe i mene mi fali drajver za wireless
На врв Дно