1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
LeRade
Последна активност:
6 Јули 2020 во 16:36
Зачленет:
17 Септември 2008
Мислења:
67
Допаѓања:
78
Поени од трофеи:
347

Ги следи 1

Пол:
Машко

Сподели

LeRade

Gaining Experience, Машко

LeRade последен пат беше виден (како):
6 Јули 2020 во 16:36