• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

lepoticka

Роденден
24 април 1987 (Возраст: 34)
Прекар
Sneki
Професија
umetnik
Омилен цитат
sometimes is necessary to listen the silence... it may tell more...
Музика
trance
Видео
http://www.youtube.com/watch?v=bj6liQG8GmM&feature
Програмски јазици
C#, C, C++, Java,.NET Framework,D,Pascal...
Најчесто користени апликации
Microsoft Windows 7 Professional Upgrade, Adobe Photoshop, Microsoft Office Professional,
Омилен спорт
umetnicko lizganje, racing....
На врв Дно