• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

lepio

Роденден
мај 16
Прекар
lepio
Професија
muzicar
Омилен цитат
jebiga
Музика
narodna
Видео
http://www.youtube.com/watch?v=mn5tYLgmc-A
Програмски јазици
makedonski
Омилен спорт
fudbal
На врв Дно