• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од lepi

  1. L

    Fake traffic на македонските веб портали

    Здраво на сите, Деновиве правев мала анализа на „попопуларните“ македонски веб портали набљудувајќи ги нивните рангови на алекса. Издвојувам неколку, кои беа рангирани како „топ 50“ сајтови во Македонија според алекса. Zazabava.com users come from these countries: * 69.1%...
На врв Дно