Неодамнешна содржина од leonardo

 1. L

  Дигитални крипто-валути: совети - подесувања (забранета трговија ако сте без права на огласување!)

  http://set.com.mk/index.php?route=product/product&path=1003_17&product_id=16612 ако ја земам оваа, гледам ова се рачуна 212,83 така ? Model MH/s #1 5770 212.83 вади 48 долари ако се оверклокува ке вади нешто повеке или не ? Difficulty Factor : 7672999.92016 Hash Rate (mega-hashes / second)...
 2. L

  Дигитални крипто-валути: совети - подесувања (забранета трговија ако сте без права на огласување!)

  Има ли до сега некој пари извадено лично да се пофали ? Mtgbox kако може да се внесе во гуиминерот имам налог направено, сеа направив и на mining.bitcoin.cz и си иде нормално работи ова ми е само тест сеа за сега, кога ке идам на сајтот во мојот акаунт ми кажува дека треба да внесам Bitcoin...
 3. L

  Webcam

  Постои ли програм на секое уклучување на лаптоп камерата сама да се активира и снима ?
 4. L

  Програмче

  али за да работат овие програми мора да има на секој инсталирано комјутер?
 5. L

  Програмче

  Ме интересира постои ли програм , што сме мрежно поврзани 5-6, да гледам колку души моментално користат, пример скајп, уторент итн? фала.
 6. L

  Ваше мислeње за матична

  ASROCK G41M-VS3 GIGABYTE GA945 GCM-S2V која е подобра варијанта од овие 2 плочи ?
 7. L

  Blizoo

  Gledam reklama od Blizoo vo Kisela voda na bilboardot, zar moguce cabletel da stane blizoo, ima nekoj nekoe info ?
 8. L

  PCI sata via card

  da za xbox360 mi treba
 9. L

  PCI sata via card

  мора да биде Виа 6421
 10. L

  PCI sata via card

  http://www.consolesource.com/ecomm/catalog/PCI-SATA-Card-w-VIA-VT6421A-Chipset-For-Xbox-360-p-2841.html каде во скопјево може да се купи оваа пци карта? фала
На врв Дно