1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
LEGENDA
Последна активност:
21 ноември 2007
Зачленет:
21 ноември 2007
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
19 Јуни 1986 (Возраст: 33)

Сподели

LEGENDA

Intern, 33

LEGENDA последен пат беше виден (како):
21 ноември 2007