1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
LCD TV
Последна активност:
26 Август 2016
Зачленет:
15 Јуни 2014
Мислења:
170
Допаѓања:
41
Поени од трофеи:
30
Пол:
Машко
Роденден:
4 Април 1977 (Возраст: 43)

Сподели

LCD TV

Intern, Машко, 43

LCD TV последен пат беше виден (како):
26 Август 2016