1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by Laze

 1. Laze
 2. Laze
 3. Laze
 4. Laze
 5. Laze
  Испрати

  Бесилка во LUA

  Za algoritmot na igrata
  Мислење од: Laze, 7 Јануари 2013 Во форумот: Генерална дискусија
 6. Laze
 7. Laze
 8. Laze