• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Lastbreath

Роденден
24 април 1984 (Возраст: 36)
Веб-страница
http://www.vasilstojanoski.com
Локација
Скопје
Прекар
Backo
Професија
Igranje WoW
Омилен цитат
"Ти си ми љубов прва, за тебе би исцепил и кубик дрва"
Музика
Електронска
Пол
Машки
Омилен спорт
Ногомет

Потпис

i7 3770k | Noctua NH-D14 | Gigabyte G1 Sniper 3 | Kingston HyperX Series 16GB(4x4) 2133MHZ | OCZ Vertex 4 128GB | Western Digital 1TB Caviar Black | Asus GTX680 DC2T | CoolerMaster Silent Pro Gold 800W | CoolerMaster Storm Trooper | Asus VG23AH | CoolerMaster Storm Trigger Cherry Black | Gigabyte Aivia Krypton | Logitech G330 | Logitech z623 | Western Digital 1TB My Passport

Трофеи

 1. 110

  10 години со нас

  Имаш причина да частиш, денес правиш Љубилеј ;)
 2. 50

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!
 3. 10

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.
 4. 5

  Се допаѓате некому

  Некој некаде реагираше позитивно на некоја од вашите пораки. Продолжете така за да добиете повеќе!
 5. 5

  Прва порака

  Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
На врв Дно