• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Lanisa

 1. Lanisa

  Каде и како дознавте за Македонски ИТ форум?

  Jas vidov na fb, jedan moj prijatel postiral nesto oko ИТ форум. :)
 2. Lanisa

  zdravo, ako moze pomos oko bux group ne mozam da se registrujem hvala unapred

  zdravo, ako moze pomos oko bux group ne mozam da se registrujem hvala unapred
На врв Дно