• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Lanisa

Роденден
17 септември 1983 (Возраст: 37)
Локација
tetovo
Музика
sve
Видео
https://youtu.be/IexoJu3TMWM
Програмски јазици
amkedonski,albanski,germanskiengleski,srbski
Пол
Женски
Најчесто користени апликации
?
Омилен спорт
skianje
Интереси
?

Трофеи

 1. 5

  Се допаѓате некому

  Некој некаде реагираше позитивно на некоја од вашите пораки. Продолжете така за да добиете повеќе!
 2. 5

  Прва порака

  Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
 3. 15

  Femme Fatale

  w00t, скокна процентот на женски на форумот.
На врв Дно