• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од lamjata

  1. L

    Универзитет за Информатички Технологии – Охрид

    Evo kako eminentnite profesori od stranstvo se odnesvet kon studentite na uist. EDEN PRIMER DOSTOEN ZA POCIT (bravo za profesorot po fizika!) From: Gregory Hillhouse <[email protected]> Date: Tue, Jul 13, 2010 at 11:23 AM Subject: Holiday Greetings To: [email protected]
На врв Дно