1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Lallo
Последна активност:
13 Јули 2010
Зачленет:
5 Април 2008
Мислења:
8
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Ги следи 1

Роденден:
27 Август 1986 (Возраст: 33)

Сподели

Lallo

Intern, 33

Lallo последен пат беше виден (како):
13 Јули 2010