• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Неодамнешна содржина од LaLi

 1. LaLi

  Casys, интеграција и тестирање

  Imas gotov plugin razgledaj ja temata ili Google
 2. LaLi

  JBL Stereo Tune T220 TWS

  Продаван скоро нови (10 полнења макс) JBL Stereo Tune T220 TWS Купени од анхоч LInk : JBL Stereo Tune T220 TWS Цена: 2000 Денари
 3. LaLi

  Halkbank Платежен систем проблем со конверзија на валутите

  Za multicurrency ne znam da ti pomognam no moze so converzacija da bide, no cenite mora da bidat site vo evra do checkout pa posle avtomatski se konvertira sumata vo denari Ako, ova ti vrsi rabota pisi mi ke ti pomognam
 4. LaLi

  Продадено Asus ZenBook Pro Duo

  Продаден / Клуч
 5. LaLi

  Продадено Asus ZenBook Pro Duo

  Model: UX581GV CPU: Intel® Core™ i7-9750H RAM: 16GB GPU: NVIDIA RTX 2060 Storage: SSD 512GB Display: - 15.6” OLED 4K (3840 x 2160) touch display - 14” 4K (3840 x 1100) touch display OS: Windows 10 Pro ASUS Pen Discrete palm rest. Максимално сочуван, преостаната гаранција 5-6 Месеци Цена 1300...
 6. LaLi

  Препорака за ласерски принтер / скенер

  Ako ne ti se problem parite za 9000 den ima hp 515 go koristam sekojdnevno po 5 - 10 lista minimum na den , skoro godina dena go koristam i prezadovolen,ako sakas color printanje i eftini boi. 1. Anhoch PC Market Online - HP Smart Tank 515 MFP Wireless Printer 2. View...
 7. LaLi

  Т-Home оптика

  јас веке имам истечен договор само за мобилни линии па сакам да мигрирам во магента1 па не знам сега како ме не рачунат (3 броја + интернет Л) поз
 8. LaLi

  Т-Home оптика

  Дали ако се иде преку агент добиваме дополнителен попуст 20% од цената на магента пакетот која е на телеком.мк
 9. LaLi

  Паметно искористување на буџет

  xiaomi scooter ili nekoj koj ke saka da go kupi po poniska cena
 10. LaLi

  VPS хостинг

  ako e korektnoo podesuvan serverot i 500-1000 vo isto vreme moze da bidat onlajn na toj staticen sajt a i poveke... od toa brojka sto ne veruvam deka bi, stignal samo od socijalni mrezi...
 11. LaLi

  Предлог на име на сајт и домен

  избери било кое име, ако платиш за маркетинг ке биде позната до некаде и ако ти пали среќата ке бидеш познат името нема врска како што е пазар3, реклама5, youtube, google и ред други треба да имаш пари и многу среќа за да тераш бизнисот и 500 евра поклон да дадеш ако немаш пари за маркетинг...
 12. LaLi

  neoTV и интернет од Neotel

  која и да е оптика дали неотел или телеком е подобра од а1 30/1 понудата која ја имаш
 13. LaLi

  time.mk hacked

  тиме.мк беше хакнат и за кратко редирктираа на дев.тиме.мк <a href="https://ibb.co/fv5wRY4"><img src="https://i.ibb.co/fv5wRY4/Screenshot-20200716-010327-com-android-chrome.jpg" alt="Screenshot-20200716-010327-com-android-chrome" border="0"></a>
 14. LaLi

  Избор на клима уред (линк со резултати од мерења има во првиот пост)

  за 10м2 мала просторија канцеларија дали е подобро да се иде со 2.5 или 3.5 , која може понатака да се премести во друга локација за потрошувачка дали би имала некоја промена. и заа таа квадратура некој да препорача инвертер ви благодарам
 15. LaLi

  Домени и нивната законска регулатива

  cloudflare najevtin od site
На врв Дно