• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

LaLi

Пол
Машки

Потпис

CPU: i7-2600k | MB: ASUS P8Z77-V DELUXE | RAM: 2x4GB DDR3 1866Mhz Kingston CL9 HyperX Genesis | GPU: GigabyteGeForce GTX560 1GB| HDD: 120GB Kingston SSD v200+ | PSU: CoolerMaster Silent Pro M II 620W 80+ | Monitor: ASUS 22" + LG 42" Led FullHD | Speakers: LG Home Cinema HT 806 PE |CPU Cooler: CM 212 Evo
-Macbook Air 11" |Core i5| 4Gb Ram| 128Gb| -

Следачи

Трофеи

 1. 110

  10 години со нас

  Имаш причина да частиш, денес правиш Љубилеј ;)
 2. 40

  Никогаш доволно од вашата содржина

  Имате 250 позитивни реакции на вашата содржина.
 3. 50

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!
 4. 25

  Гик

  Постирај 250 мислења.
 5. 30

  Ама ептен допадлив/а!

  Вашата објавена содржина доби позитивна реакција од 100 поени.
 6. 20

  Допаднати 50 мислења

  Твоите мислења се допаднати 50 пати.
 7. 10

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.
 8. 10

  Незапирлив/а!

  Напишавте 100 пораки. Се надеваме дека за тоа ви беше потребен повеќе од еден ден!
 9. 10

  Јас го тоа бендисувам

  Добивте 25 позитивни реакции на вашите пораки.
 10. 5

  Се допаѓате некому

  Некој некаде реагираше позитивно на некоја од вашите пораки. Продолжете така за да добиете повеќе!
 11. 137

  1337

  П0571р4ј 1337 м15л3њ4
 12. 5

  Прва порака

  Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
На врв Дно