• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Неодамнешна содржина од lakimen

 1. L

  Adobe After FX CS4

  Извинете,не беф тука одредено време. Благодарам.Ке пробам со CS3 , а ако не може ке закачам слика.
 2. L

  Adobe After FX CS4

  Зошто неможам да го инсталирам адобе афтер ефектс цс 4 ? Windows XP Sp.3 Amd Semprom(tm) 2800+ 1.61Ghz 1GB Ram Nvidia Geforce 9400 GT благодарам однапред.
 3. L

  проблем со Adobe AE

  Го извадив Adobe AE(after effects) и неможам да го инсталирам се е ок и систем чек е ок ама на крај на инсталација ми покаува грешка а Adobe AE-to не е CS5(CS5 се 64-бит) мојот систем е 32-бит.Зошто?
 4. L

  action script 3.0 baram tutorial

  Ако може да ми дадете туторијал(видео по можност) да направам објектите да се подместуваат кога го отвараш .swf фајлот.Фала!
 5. L

  Проблем со инсталација на Windows 7

  Или пак ако сакаш сам да пробаш, најпрво исформатирај го дискот односно партицијата на која сакаш да инсталираш нов оперативен систем, па потоа почни се одполеток. Поздрав[/ Така е решено фала ви
 6. L

  Проблем со инсталација на Windows 7

  Ke probam posle bidejki ne sum doma.Fala
 7. L

  Проблем со инсталација на Windows 7

  Stole ke im li resenie?
 8. L

  Проблем со инсталација на Windows 7

  Probav no ne butira i nemozam da ja uklucam opcijata repair bidejki tastaturata raboti samo koga imam opcija za dabiram od kade da butira a probav da go smenam butiranjeto no pak pocnuva da se uklucuva windowsot i se prekinuva
 9. L

  Проблем со инсталација на Windows 7

  Instalirajki go windows7 se poremeti se taka da komp ne se uklucuva odnosno koga napocetokot izleguva da biram koj windows da go uklucam mi izleguvaat 3 opcii windows7 i ne raboti tastaturata za da odam na drugiot ili tretiot sistem.Preku F2 vlevam za promena na prviot bot no ne se menuva...
 10. L

  2 Прашања.

  1.Како можам да направам на вебсајт што јас го правам линковите на менито да одат во фолдер со линкови од почетна,а јас да можам да ја насочам почетната на линковите во фолдерот? 2.Како можам да направам сликите да се зголемуваат на клик врз нив како на ИТ?
 11. L

  Виртуелен онлајн компјутер за секого!

  jooce Што се случува со ЈООЦЕ. Зошто не можам да го отворам ?Да не е уништен?:plachko2:
 12. L

  ограничување на компјутер

  Дали има начин да се направи компјутерот да може да се вклучува само во одредени делови од денот,на пример од 13 до 15 од 17 до 19 или така некако така да во другото време да се вклучува само со шифра.
 13. L

  Hijack Hacker imam prasanje za tebe?

  Hijack Hacker ти ли ја направи CS 1.6 Macedonian?Ако ти ја направи препорачувам јазикот да го смениш затоа што се е со ?????????.
 14. L

  kako da go resam ova

  ако се појави пробај со Malwarebytes би требало да завши работа.
 15. L

  Како да ставам нова тема на Windows xp

  Customize.org еве патч за теми извади си од StarDock.com SkinStudio можеш сам да си правиш теми :bravo:
На врв Дно