• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Lailla

 1. L

  Проблем со вирус или нешто друго?

  ги следев твоите инструкции и problem solved,бар за сега,не се појавува чудово при вклучување :) фала ти многу :) туку кажи да ги бришам ли сега овие 2 програми за чистење од компов,ќе сметаат? фала и на сите вас кои ми одговоривте и ми понудивте помош :)
 2. L

  Проблем со вирус или нешто друго?

  Имам проблем со некоја програма што ја немам симнато со моја согласност од интернет,ми се појавува при секое вклучување на комп и бара да потврдам инсталирање,ја побарав во програми во контрол панел,фајлови во комп за да ја избришам,ја нема никаде.Скенирав со антивирусот,без резултати.Помош?
На врв Дно