1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
lacocaraca
Последна активност:
31 Јули 2010
Зачленет:
29 Декември 2009
Мислења:
4
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
4 Март 1977 (Возраст: 42)

Сподели

lacocaraca

Intern, 42

lacocaraca последен пат беше виден (како):
31 Јули 2010