1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by l33tz

 1. l33tz
  Мислење на профил

  Znaes da napravis sam phone jammer? so mal radius?

  Znaes da napravis sam phone jammer? so mal radius?
  Пост на профил од l33tz за Aleks, 8 ноември 2010
 2. l33tz
 3. l33tz
 4. l33tz
 5. l33tz
 6. l33tz
 7. l33tz
 8. l33tz
 9. l33tz
  Total Commander.
  Мислење од: l33tz, 25 oктомври 2007 Во форумот: Microsoft Windows
 10. l33tz
 11. l33tz
  Испрати

  server cracking

  хахахах... :tishina:
  Мислење од: l33tz, 25 oктомври 2007 Во форумот: Генерална дискусија