1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
l33tz
Последна активност:
23 Август 2013
Зачленет:
23 oктомври 2007
Мислења:
15
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5

Сподели

l33tz

Intern

l33tz последен пат беше виден (како):
23 Август 2013